AV-Connection | HiFi, Home Cinema, cables and accessories
AV-Connection
Home Return goods Stores Information
Login
 
 
TEL. +45 7442 1078 (WEEKDAYS 9-17) BUY & TRY ON MANY PRODUCTS FAST DELIVERY FROM 29 DKK IN DENMARK 30 DAYS RETURN POLICY WITH PRICE GUARANTEE  


PRODUT NEWS

See all new products
Philips Hue Outdoor Discover projektør
Philips Hue Outdoor Discover floodlight
From 147,22 EUR
Goobay Justerbart magnet bil beslag
Double car magnetic holder for smartphone
From 11,92 EUR
Goobay Lyd adapter kabel til Huawei - 2
Audio adapter cable(for Huawei)
From 5,22 EUR
AirPods Gen2 wireless charging case
Apple AirPods 2019 with wireless charging case
From 234,29 EUR
JBL Live 650BTNC hovedtelefoner, alle farver
JBL LIVE650BTNC around-ear headphones
From 200,80 EUR
Klipsch SPL-150 subwoofer
Klipsch SPL-150 active subwoofer, 15 inches driver
From 1.070,17 EUR
Lindy LC-LC OM3 50/125 Fiberoptiske kabler
Lindy LC-LC OM3 50/125 Fibre Optic Patch Cable
From 9,24 EUR
Piega Premium 301 Wireless, hvid
PIEGA Premium 301 Wireless active shelf speakers
From 2.411,05 EUR
CAT6 F/UTP netværks forlængerkabel
CAT6 F/UTP network extension cable
From 4,69 EUR
Philips Hue Outdoor Econic søjle lampe
Philips Hue Outdoor Econic post lantern
From 147,22 EUR
Lindy Anthra line USB-A til Micro-B kabel, USB 2.0
Lindy Anthra line USB 2.0 Type A to Micro-B Cable
From 3,88 EUR
Lindy OM4 50/125 Fiberoptiske kabler
Lindy LC-LC OM4 50/125 Fibre Optic Patch Cable
From 10,58 EUR
Piega Premium 301 Wireless bundle, sort
PIEGA Premium 301 Wireless active shelf speakers inkl. hub o...
From 2.678,96 EUR
Lindy Anthra line USB-A til Mini-B kabel, USB 2.0
Lindy Anthra line USB 2.0 Type A to Mini-B Cable
From 3,88 EUR
Lindy Anthra line USB-A til USB-A forlængerkabel, 2.0
Lindy Anthra line USB 2.0 Type A to A Extension Cable
From 2,55 EUR
See all new products

AV-CONNECTION WEBSHOP

AV-Connection er en moderne netbutik med et kæmpe udvalg og lager inden for Hi-Fi og hjemmebiograf, samt professionelt AV udstyr, kabler og tilbehør til stærke priser.

Med vores solide erfaring siden år 2000 og teknisk stærke salgs- og support team, er du altid sikret et højt service niveau, når du handler hos AV-Connection.
Opening hours:
Mon - Friday: 09:00 - 17:00
Saturday: Closed
Tel. +45 7442 1078 AV-Connection Webshop's e-mail info@av-connection.com
AV-Connection er en moderne netbutik med et kæmpe udvalg og lager inden for Hi-Fi og hjemmebiograf, samt professionelt AV udstyr, kabler og tilbehør til stærke priser. Med vores solide erfaring siden år 2000 og teknisk stærke salgs- og support team, er du altid sikret et højt service niveau, når du handler hos AV-Connection.

AV-CONNECTION ODENSE

AV-Connection i Odense er Fyns Hi-Fi Mekka. Her finder du altid et bredt udvalg af lyd- og billede produkter præsenteret i rolige og stilrene omgivelser.

Vores kyndige personale står klar til at opfylde dit behov, uanset om det er et mindre anlæg, Hi-Fi og streaming anlæg, TV løsning eller komplet professionel AV installation.
Opening hours:
Mon - Thursday: 10:00 - 17:30
Friday: 10:00 - 18:00
Saturday: 10:00 - 13:00
Tel. +45 3510 3030 AV-Connection Odense's e-mail avo@av-connection.com
AV-Connection i Odense er Fyns Hi-Fi Mekka. Her finder du altid et bredt udvalg af lyd- og billede produkter præsenteret i rolige og stilrene omgivelser. Vores kyndige personale står klar til at opfylde dit behov, uanset om det er et mindre anlæg, Hi-Fi og streaming anlæg, TV løsning eller komplet professionel AV installation.

AV-CONNECTION SØNDERBORG

AV-Connection Sønderborg ligger i forbindelse med netbutikken, hvor vi præsenterer en stort del af vores kvalitets produkter indenfor lyd og billede.

Med demonstration af alt lige fra streaming løsninger til ægte Hi-Fi stereo anlæg, og en fuldt ud dedikeret hjemmebiograf, er AV-Connection Sønderborg virkelig et besøg værd.
Opening hours:
Mon - Thursday: 10:00 - 17:30
Friday: 10:00 - 18:00
Saturday: 10:00 - 14:00
Tel. +45 7442 1078 AV-Connection Sønderborg's e-mail info@av-connection.com
AV-Connection Sønderborg ligger i forbindelse med netbutikken, hvor vi præsenterer en stort del af vores kvalitets produkter indenfor lyd og billede. Med demonstration af alt lige fra streaming løsninger til ægte Hi-Fi stereo anlæg, og en fuldt ud dedikeret hjemmebiograf, er AV-Connection Sønderborg virkelig et besøg værd.

 
CUSTOMER SERVICE
• About AV-Connection
• Customer references
• Sales conditions
• Return and complaints
INFORMATION
• Ordering
• Shipping
• Payment
• Buy & Try
• Price match
• Product features
CURRENT
• Product news
• Special offers
• Black Friday
• January sales
• Newsletter
• Company gifts
SHOPS
• Odense
• Sønderborg
• Webshop
Newsletter sign up
     
E-mærket   Trustwave - Trusted Commerce   Post nord
AV-Connection A/S  •  VAT no.: DK27907547  •  Kaervej 71-73  •  6400 Sønderborg  •  Denmark  •  Tel. no. +45 7442 1078  •  E-mail: info@av-connection.com
arrow_upward